Zwycięstwo RKS Radomiaka Radom w meczu Fortuna 1 ligii nad GKS Bełchatów

W sobotę 28 listopada 2020 roku odbył się mecz RKS Radomiak Radom przeciwko GKS Bełchatów. Radomianie wygrali z Bełchatowem 2:0 na swoim stadionie przy ulicy Narutowicza.

W pierwszej połowie spotkania Radomiak strzelił cenną bramkę , i utrzymał przewagę nad rywalami do końca połowy. W drugiej połowie meczu drużyna z Bełchatowa walczyła by chociaż wyrównać wyniki meczu. Jednak w 79 minucie Leandro Rossi Pereira posłał piłkę do bramki przeciwników , dodając do konta ekipy zielonych kolejną bramkę , jak również sprawił że zieloni zdobyli cenne 3 punkty w tabeli.

Żółte kartki zobaczyli zawodnicy : Jakub Witek – Bełchatów (17minuta) Arkadiusz Najemski – Bełchatów (64minuta,po czym w 74 minucie zawodnik GKS-u zobaczył również czerwoną kartkę. Seweryn Michalski – Bełchatów (79minuta) Miłosz Kozak – Radomiak ( 66minuta)